Školský rok 2017/2018


Beh zdravia s Ťukim

Ťuki prišiel za nami zmerať si sily v behaní.Čo myslíte, kto vyhral?

Samkove narodeniny a malí záhradníci

Samko štyri rôčky mal, vagóniky s prekvapením pre každého motýlika spolu s mamičkou  prichystal. Potom malí záhradníci lístie v školskej záhrade mali rýchlo zhrabané.

Výchovný koncert Drozdík Čimo

Naša teta Pažická drozdíka k nám priviedla drozdíka Čima. Drozdík z hniezda vypadol, nebol to však žiaden bôľ. Klavír, flauta, akordeón a ich krásne skladbičky drozdíka Čima vrátili späť do náručia mamičky

Tekvičky

Oteckovia, mamičky. dedkovia či babičky, opäť ste so svojími najmilšími vyrobili krásne tekvičky.

Mikuláš

Tak predsa prišiel.....

Štedrá večera

Takto sme mali u Motýlikov Štedrú večeru.

Psíkovia v MŠ

Opäť nás bola navštíviť Orchidea so svojimi kamarátmi. Kto ešte nevie, Orchidea nie je kvietok, ale náš psí kamarát. Zahrala nám s ostatnými psíkmi rozprávku, naučila násbásničku a dokonca sme spolu spoznávali aj farebné geometrické tvary.

KARNEVAL

Takto sme karnevalovali v motýlikovej triede a bolo naozaj veľmi veselo.

Pani zubárka

Takto do materskej školy chodí za nami naša pani zubná lekárka. Vždy je s ňou veľká zábava. Aj o zúbkoch sa všeličo múdre dozvieme.

Deň detí

Opäť prišiel náš deň, na ktorý sa vždy veľmi tešíme. Aj tento rok sme si to naozaj užili. Ďakujem ockovi Terezky za krásne fotografie.

Školský rok 2018/2019


Čo sme robili od septembra

Už vieme povedať, čo je zeleninka a čo je ovocie. Vieme o vitamínoch, baciloch, vírusoch i Zubožrútovi. Preto sme si spravili ovocný šalátik, ktorý nám veľmi chutil, s rodičmi sme si urobili krásne tekvičkové strašidielka, potom prišla za nami teta zubárka, ktorá si zahrala s nami super hru o zdravých a nezdravých potravinách , no a nakoniec sme sa do sýtosti vytancovali s ujom Janom. V materskej škole je nám proste fajn. Spolu sa hráme, krásne pracujeme. Veď si pozrite, ako sme kreslili lastovičkám zobáčiky a nôžky.

Mikuláš

Mikuláš k nám do materskej školy zavítal trošku skôr, ale to len preto, aby stihol rozdať balíčky všetkým dobrým deťom. Čert nás trošku vyľakal, ale všetci sme poslúchali, tak sa nakoniec stal našim kamarátom. Bolo nám fajn.

Vianoce

Na oslavu Vianoc sme sa naozaj dobre pripravili. Napiekli sme medovníčky spolu s našimi nabližšími a všetkých sme prekvapili Vianočnou besiedkou.

KERNEVAL

Karneval bol, karneval bol, všetci sme sa tešili a fašiangy v našej škôlke pekne sme oslávili.

Cestujeme s gitarou.

Cestovať okkolo sveeta sa dá hocijako. My sme cestovali s pesničkami a ujom s gitarou, ktorý nám porozprával zaujímavé veci o čase a našej Zemi. Aj nám to zaspieval a my sme si s radosťou zatancovali spoločne s našimi kamarátmi Lienočkami.
 

Návšteva školákov

... Veru. Spomínali, ako im bolo dobre v MŠ, ale hlavne svojim malým kamarátom priniesli vlastnoručne nakreslené omaľovánky zo známych rozprávok, keďže je marec - mesiac knihy. Spoločne sme sa zahrali, zatancovali aj s hračkami pohrali. Už sa tešíme, ako ich na "oplátku" navštívime my v ZŠ Karpatská a urobíme si krásnu výstavku z našich spoločných omaľovánok.

Kontakt

Materská škola,Trnavská 2993/21, 010 08 Žilina

Materská škola, Trnavská 2993/21 ŽILINA 010 08

mobil : 0911962570
MŠ Trnavská : 041/525 3103
MŠ Varšavská : 041/563 0071Konzultčné hodiny

Riaditeľka MŠ : Mgr. Elena Kubalová : Párny týždeň : pondelok, streda : 10:00 - 12:00 hod.
                                                  Nepárny týždeň : pondelok : 13:30 - 15:30 hod.
 
 
Vedúca školskej jedálne: Lucia Mihálková : MŠ Trnavská : pondelok, streda, piatok
                                                        MŠ Varšavská : utorok, štvrtok
 
 
Triedne učiteľky : konzultačné hodiny majú vyvesené na nástenke pri triede